Observera att på grund av skärmkalibrering kan det hända att färgen på produktbilden inte exakt överensstämmer med den faktiska produktfärgen.
- 100 % halvkammad ringspunnen bomull
- 150 g/m² jerseyvikt
- Figursydd feminin passform
- Nackband för ökad hållbarhet
- Ton-i-ton rund hals
Dam-T-shirt i 100 % halvammad ringspunnen bomull (150 g/m²) som ger en mjuk känsla och en smickrande figursydd passform för daglig komfort eller anpassning. Denna Sol's MISS T-shirt har en jersey 150-konstruktion, vilket ger ett lätt men hållbart tyg. Den täta stickningen säkerställer en slät yta, vilket gör den utmärkt för screentryck, broderi eller DTF. Med en ton-i-ton jersey rund hals, korta ärmar och ett nackband kombinerar den professionell finish med en feminin siluett. Oavsett om den köps blank för en minimalistisk stil eller i bulk för reklamevenemang, ger denna T-shirt en pålitlig duk för alla projekt. Den figursydda skärningen säkerställer en modern look utan att begränsa rörligheten, vilket gör den lämplig för detaljhandeln, företagsuniformer eller personliga DIY-projekt. Hållbar nog för frekvent tvätt, den behåller sin form och mjukhet.

Black Friday
Cyber Week
Christmas
Anpassningsbara höst–vinter godsaker
Vinterurval
Anpassningsbara billiga godsaker

Observera att dessa skjortor är små. ta en storlek större (för någon som är en storlek M, ta en storlek L). annars bra kvalitet för värmeöverföringstryck.
Översatt från Français